Wystartował Program Polska Bezgotówkowa!

Odbierz darmowy terminal płatniczy

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

First Data Polcard dołączyła do Programu Polska Bezgotówkowa

9.01.2018#Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do ogólnopolskiego Programu Polska Bezgotówkowa. Wspierana przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii inicjatywa, ma na celu upowszechnienie płatności bezgotówkowych. W ramach Programu przedsiębiorcy, którzy do tej pory przyjmowali wyłącznie gotówkę, mogą otrzymać bezpłatne terminale.

Do 3 terminali płatniczych bezpłatnie

W zależności od wielkości Twojego biznesu, możesz uzyskać nawet 3 terminale i korzystać z nich za darmo przez 12 miesięcy. Wybierz urządzenie najlepiej dostosowane do charakteru Twojej firmy - w naszej ofercie znajdziesz przenośne i stacjonarne terminale płatnicze.

Tylko u nas kolejne 6 miesięcy w prezencie!

Polska Bezgotówkowa pokrywa wszystkie opłaty, zarówno abonament jak i prowizję od transakcji przez pierwszy rok. To wyjątkowa okazja na sprawdzenie, jak obsługa kart płatniczych wpłynie na zwiększenie przychodów Twojej firmy. Bez ryzyka i dodatkowych kosztów.

Co więcej, dla klientów którzy zdecydują się skorzystać z oferty na okres dłuższy niż 12 miesięcy przygotowaliśmy promocyjne warunki współpracy. Tylko u nas, otrzymasz dodatkowe 6 miesięcy abonamentu za 1zł oraz atrakcyjne stawki prowizyjne!

Klient płacący kartą wydaje więcej

Przyzwyczajenia płatnicze Polaków ulegają zmianie. Według badania Mastercard przeprowadzonego w kwietniu 2016 r. 55% klientów chce płacić kartą, a sklepy które nie przyjmują płatności bezgotówkowych tracą co czwartego klienta. Wzrasta liczba transakcji oraz ich wartość. Klienci z kartą robią zakupy bardziej spontanicznie, przez co wydają więcej. Nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu i cenią swobodę zakupów, jaką dają im płatności elektroniczne.

Z tych danych jasno wynika, że klienci oczekują od przedsiębiorców zapewnienia obsługi płatności bezgotówkowych.

Już ponad 10 tysięcy przedsiębiorców otrzymało bezpłatny terminal!

W zaledwie 8 tygodni po starcie Programu z promocyjnej oferty skorzystało aż 10 tysięcy polskich przedsiębiorców, a ich liczba cały czas rośnie.

Jako pierwszy na udział w akcji zdecydował się pan Andrzej. Jego rodzina od pokoleń zajmuje się drobnym handlem. Terminal płatniczy z Programu Polska Bezgotówkowa zainstalował w swoim warzywniaku na bazarku.

Kto może skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa

Bezpłatne terminale może otrzymać każdy mały lub średni przedsiębiorca, który nie przyjmował płatności bezgotówkowych przez ostatni rok i ma nie więcej niż 5 placówek. W ciągu 48 godzin od podpisania umowy terminale zostaną dostarczone i zainstalowane, a pracownicy przeszkoleni z obsługi.

Odbierz bezpłatny terminal już dziś

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer (22) 515 30 05. Pamiętaj, udział w Programie Polska Bezgotówkowa jest w 100% bezpłatny.