Program partnerski Ambasador

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Zostań Ambasadorem Polcard i odbierz 100 zł!

Dołącz do programu partnerskiego i odbierz kartę przedpłaconą lub nagrody o wartości 100 zł. Wystarczy, że polecisz klienta wypełniając poniższy formularz.

Główne korzyści to:

KARTA LUB NAGRODY

Każda podpisana umowa to 100 zł dla Ciebie.

KORZYSTAJ, GDZIE CHCESZ

Kartę przedpłaconą możesz wykorzystać w dowolnym punkcie sprzedaży akceptującym Visa/Mastercard.

BEZ LIMITU

Program nie ma żadnych ograniczeń – ile podpisanych umów z poleconymi klientami, tyle nagród o wartości 100 zł dla Ciebie.

BEZ WYSIŁKU

Nie musisz zajmować się formalnościami. Polecasz klienta przez formularz na stronie, a my zadbamy o resztę.

Dane kontaktowe polecanego klienta

Twoje dane kontaktowe

Na podany adres zostaną wysłane dane umożliwiające dostęp do Twoich nagród.
Oświadczam że przeczytałem/przeczytałam Warunki korzystania ze strony First Data Polska S.A.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w programie AMBASADOR w zakresie opisanym w Regulaminie Programu Ambasador, z którego treścią się zapoznałem.*

Administratorem Twoich danych osobowych oraz danych poleconego klienta w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest First Data Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Al. Jerozolimskie 100. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w celu udziału w programie Ambasador. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.