O nas

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Rozwijaj biznes z First Data Polcard

Od ponad 25 lat klienci First Data Polcard korzystają z innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań, które ułatwiają proces płatności oraz ich obsługę. First Data Polcard pomaga przedsiębiorcom dostosować się do dynamicznych warunków handlu i maksymalizować korzyści z każdej transakcji, we wszystkich kanałach sprzedaży – tradycyjnym, online i mobilnym.

Główne korzyści to:

160 000 TERMINALI PŁATNICZYCH

160 000 TERMINALI PŁATNICZYCH

Już 160 000 terminali stacjonarnych i przenośnych First Data Polcard rozwija biznes naszych klientów. Zaufało nam ponad 77 000 firm w Polsce.

AUTOMATY PŁATNICZE W WIELU MIASTACH

AUTOMATY PŁATNICZE W WIELU MIASTACH

First Data Polcard wprowadza terminale samoobsługowe (parkometry, biletomaty), które ułatwiają pasażerom i kierowcom korzystanie z usług publicznych w wielu polskich miastach.

MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

Odkąd Polcard jest częścią First Data, marka łączy doskonałą znajomość potrzeb polskiego rynku z doświadczeniem międzynarodowej firmy obecnej w 118 krajach świata, lidera płatności na świecie.

CERTYFIKAT PCI DSS

Polcard jako pierwsza firma rozliczeniowa w Polsce otrzymała certyfikat zgodności ze standardami PCI DSS. Certyfikat zaświadcza, że dane transakcyjne – takie jak dane karty oraz numery PIN – przetwarzane we wszystkich punktach oznaczonych logo Polcard są szyfrowane, przesyłane i przechowywane z zachowaniem restrykcyjnych procedur i standardów bezpieczeństwa. Minimalizuje to ryzyko oszustw, co jest ważne zarówno dla właściciela karty, jak i punktu przyjmującego płatności bezgotówkowe. Nadzór nad procesem wdrażania PCI DSS sprawuje pozarządowa organizacja PCI SSC (Payment Card Industry Security Standards Council). Certyfikat wydawany jest na okres 12 miesięcy.