O nas

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 19

Rozwijaj biznes z First Data Polcard

Od ponad 25 lat klienci First Data Polcard korzystają z innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań, które ułatwiają proces płatności oraz ich obsługę. First Data Polcard pomaga przedsiębiorcom dostosować się do dynamicznych warunków handlu i maksymalizować korzyści z każdej transakcji, we wszystkich kanałach sprzedaży – tradycyjnym, online i mobilnym.

Główne korzyści to:

110 000 TERMINALI PŁATNICZYCH

110 000 TERMINALI PŁATNICZYCH

Już 110 000 terminali stacjonarnych i przenośnych First Data Polcard rozwija biznes naszych klientów. Zaufało nam ponad 50 000 firm w Polsce.

AUTOMATY PŁATNICZE W WIELU MIASTACH

AUTOMATY PŁATNICZE W WIELU MIASTACH

First Data Polcard wprowadza terminale samoobsługowe (parkometry, biletomaty), które ułatwiają pasażerom i kierowcom korzystanie z usług publicznych w wielu polskich miastach.

MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

Odkąd Polcard jest częścią First Data, marka łączy doskonałą znajomość potrzeb polskiego rynku z doświadczeniem międzynarodowej firmy obecnej w 118 krajach świata, lidera płatności na świecie.

CERTYFIKAT PCI DSS

Polcard jako pierwsza firma rozliczeniowa w Polsce otrzymała certyfikat zgodności ze standardami PCI DSS. Certyfikat zaświadcza, że dane transakcyjne – takie jak dane karty oraz numery PIN – przetwarzane we wszystkich punktach oznaczonych logo Polcard są szyfrowane, przesyłane i przechowywane z zachowaniem restrykcyjnych procedur i standardów bezpieczeństwa. Minimalizuje to ryzyko oszustw, co jest ważne zarówno dla właściciela karty, jak i punktu przyjmującego płatności bezgotówkowe. Nadzór nad procesem wdrażania PCI DSS sprawuje pozarządowa organizacja PCI SSC (Payment Card Industry Security Standards Council). Certyfikat wydawany jest na okres 12 miesięcy.

Pobierz certyfikat PCI DSS