Instrukcje

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 19

Dowiedz się, jak korzystać z terminali płatniczych i przeprowadzać akceptację transakcji kartowej. Poznaj sposoby wdrażania systemów płatności online i rozwijaj swój biznes.

Video instrukcje z obsługi terminala dostępne na YouTube

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy 30 filmików pokazujących najpopularniejsze działania na terminalu. Ułatwią one proces szkolenia Twoich pracowników z obsługi elektronicznych płatności. Przekonaj się, jakie to proste -

www.polcard.pl/YouTube

Do pobrania:

Terminal płatniczy -
Przewodnik po usługach

Sprawdź, co potrafi Twój terminal. Możesz w łatwy i szybki sposób umieścić swoje logo na wydruku, zarządzać kasjerami, wypłacać gotówkę i obsługiwać płatności w obcych walutach. Z przewodnika dowiesz się także najważniejszych rzeczy na temat kart płatniczych, typów płatności i bezpieczeństwa transakcji:

Pobierz PDF

Instrukcja terminala –
Funkcje podstawowe

Jak używać terminala? - krok po kroku. W instrukcji poznasz najważniejsze funkcje, które będziesz wykorzystywać najczęściej: sprzedaż, wypłata gotówki, doładowania telefonów, zarządzanie kasjerami:

Pobierz PDF

Instrukcja terminala -
Funkcje zaawansowane

Funkcje zaawansowane – prosto i przystępnie. Sprawdź, jak obsługiwać kartę podarunkową, jak doliczyć napiwek i jak dokonać preautoryzacji środków na terminalu:

Pobierz PDF

Terminal płatniczy –
Pomoc

Pomoc jest zawsze pod ręką! Konfiguracja połączenia, wymiana papieru, zarządzanie baterią – to proste! Wszystkie informacje znajdziesz w tej instrukcji:

Pobierz PDF