Instrukcje

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Dowiedz się, jak korzystać z terminali płatniczych i przeprowadzać akceptację transakcji kartowej. Poznaj sposoby wdrażania systemów płatności online i rozwijaj swój biznes.

Video instrukcje z obsługi terminala dostępne na YouTube

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy 30 filmików pokazujących najpopularniejsze działania na terminalu. Ułatwią one proces szkolenia Twoich pracowników z obsługi elektronicznych płatności. Przekonaj się, jakie to proste -

www.polcard.pl/YouTube

Obsługa terminala płatniczego

Terminal płatniczy -
Przewodnik po usługachSprawdź, co potrafi Twój terminal. Możesz w łatwy i szybki sposób umieścić swoje logo na wydruku, zarządzać kasjerami, wypłacać gotówkę i obsługiwać płatności w obcych walutach. Z przewodnika dowiesz się także najważniejszych rzeczy na temat kart płatniczych, typów płatności i bezpieczeństwa transakcji:

Pobierz PDF

Instrukcja terminala –
Funkcje podstawoweJak używać terminala? - krok po kroku. W instrukcji poznasz najważniejsze funkcje, które będziesz wykorzystywać najczęściej: sprzedaż, wypłata gotówki, doładowania telefonów, zarządzanie kasjerami:

Pobierz PDF

Instrukcja terminala -
Funkcje zaawansowaneFunkcje zaawansowane – prosto i przystępnie. Sprawdź, jak obsługiwać kartę podarunkową, jak doliczyć napiwek i jak dokonać preautoryzacji środków na terminalu:

Pobierz PDF


Terminal płatniczy –
PomocPomoc jest zawsze pod ręką! Konfiguracja połączenia, wymiana papieru, zarządzanie baterią – to proste! Wszystkie informacje znajdziesz w tej instrukcji:Pobierz PDF


PSD2 – Silne uwierzytelnienie klienta

Silne uwierzytelnienie klienta -
PrzewodnikPoradnik, który szczegółowo tłumaczy temat zmian związanych z nowymi regulacjami w ramach PSD2:

Pobierz PDF

Terminale płatnicze –
InstrukcjaPodstawowe informuje o zmianach dotyczących transakcji wykonywanych na terminalach płatniczych:

Pobierz PDF

Płatności internetowe -
InstrukcjaPodstawowe informuje o zmianach dotyczących transakcji wykonywanych w internecie:

Pobierz PDF