Programy lojalnościowe

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Zaproponuj klientom program lojalnościowy

Programy lojalnościowe angażują klientów, budują zaufanie do marki i zwiększają lojalność konsumentów. Chcesz wykorzystać ich potencjał w Twojej firmie? Skorzystaj z gotowego rozwiązania. Wybierz PAYBACK lub kartę podarunkową i zyskaj jeszcze więcej.

Główne korzyści to:

ZWIĘKSZAJ LOJALNOŚĆ KLIENTÓW

Staraj się wyprzedzać oczekiwania klientów. Stwórz program wzmacniający ich więź z Twoją marką, co pozwoli otrzymać lepsze warunki współpracy. Twoja firma także na tym zarobi.

KARTY LOJALNOŚCIOWE

First Data Polcard wspiera standardowe programy lojalnościowe dla klientów wielu branż. Nie czekaj i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

ROZWIĄZANIE NA MIARĘ

Dopasuj program lojalnościowy do potrzeb Twojego biznesu. Zaprojektuj własny program lojalnościowy dzięki projektowi Program Prestige. Skontaktuj się z przedstawicielem First Data Polcard.

PAYBACK

Dołącz do największego w Polsce programu bonusowego. PAYBACK pomoże Ci w łatwy sposób nagradzać punktami za lojalność. Klienci będą wracać do Ciebie częściej i wydadzą więcej. Tylko w First Data Polcard obsłużysz płatności kartowe i program PAYBACK na jednym terminalu. Sprawdź, co zyskasz dzięki wspólnej ofercie First Data Polcard i PAYBACK.

Główne korzyści to:

LOJALNOŚĆ KLIENTA

Zwiększaj zaufanie konsumentów do Twojej marki i spraw, by klienci wracali do Twojej firmy. Przyznawaj punkty PAYBACK za zakupy i zwiększaj zyski ze sprzedaży.

PROMOCJA NA WYDRUKU

Możesz drukować zaproszenia do kolejnej promocji/oferty prosto z terminala.

DODATKOWA REKLAMA

Zyskaj wizytówkę Twojego punktu sprzedaży w aplikacji mobilnej PAYBACK i na stronie miasto.payback.pl.

clock icon
Oferta ograniczona czasowo Wypełnij formularz już teraz

Odbierz terminal płatniczy za 0zł przez 12 miesięcy!

Skorzystaj z Programu Polska Bezgotówkowa

Potrzebuję więcej niż 1 terminal

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ...[więcej]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kolejne 5 lat, licząc od dnia wysłania powyższego formularza w celach marketingowych, polegających na informowaniu mnie drogą mailową lub telefoniczną lub listowną o nowych produktach i usługach First Data Polska S.A. Wyrażając zgodę, o której mowa powyżej masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać. ...[mniej] Polityka prywatności