Płatności mobilne

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Udostępnij płatności telefonem

Twoi klienci cenią wygodę i szukają rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić czas. Nie rozstają się ze swoimi smartfonami i coraz chętniej sięgają po aplikacje mobilne. Dzięki terminalom płatniczym First Data Polcard zaoferujesz im wszystkie dostępne na rynku mobilne metody płatności.

Główne korzyści to:

OSZCZĘDZAJ Z BLIK

Od płatności BLIK naliczana jest niższa prowizja w porównaniu do transakcji kartą. Zwiększaj zyski dzięki nowym systemom płatności bezgotówkowych.

WPROWADŹ PŁATNOŚCI HCE

Akceptuj transakcje dokonywane telefonem. Wirtualna karta płatnicza jest zapisana w smartfonie Twojego klienta. Wystarczy tylko uruchomić aplikację mobilną banku.

ZDOBĄDŹ NOWY SEGMENT KLIENTÓW

Zachęcaj nowych konsumentów do korzystania z usług Twojego biznesu. Pozyskaj klientów podążających za nowinkami technologicznymi.

clock icon
Oferta ograniczona czasowo Wypełnij formularz już teraz

Odbierz terminal płatniczy za 0zł przez 12 miesięcy!

Skorzystaj z Programu Polska Bezgotówkowa

Potrzebuję więcej niż 1 terminal

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ...[więcej]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kolejne 5 lat, licząc od dnia wysłania powyższego formularza w celach marketingowych, polegających na informowaniu mnie drogą mailową lub telefoniczną lub listowną o nowych produktach i usługach First Data Polska S.A. Wyrażając zgodę, o której mowa powyżej masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać. ...[mniej] Polityka prywatności