Integracje

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Rozwiązania płatnicze to nie wszystko. Kluczowe jest ich szybkie i bezproblemowe wdrożenie

Integracja systemu płatności online z Twoim biznesem e-commerce powinna odbywać się sprawnie i być maksymalnie uproszczona. Poznaj wtyczki i integracje z popularnymi platformami sklepowymi udostępniane przez First Data Polcard, które usprawnią wdrożenie systemu płatności internetowych.

Jeden z najpopularniejszych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego działający na licencji Open Source. Jego zaletą jest bogaty zestaw funkcji oraz intuicyjna obsługa.

System przeznaczony do prowadzenia dużych sklepów internetowych. Umożliwia efektywne zarządzanie tysiącami produktów oraz prowadzenie wielu sklepów z jednego miejsca.

Platforma sklepowa oferowana w modelu SaaS (Software as a Service) Dzięki niej stworzysz profesjonalny sklep internetowy za pomocą kilku kliknięć. Prosta i intuicyjna obsługa.

ShopGold to w pełni funkcjonalne, proste i efektywne narzędzie do uruchomienia własnego sklepu internetowego. Rozbudowany system 250 funkcji i konfiguracji.

BestSeller to profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży w internecie. W standardzie sklepu dostępnych jest kilkadziesiąt integracji i responsywny szablon graficzny.

Jedna z najnowocześniejszych platform na polskim rynku, która umożliwia prowadzenie oraz promocję w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

Platforma sprzedaży wielokanałowej, zintegrowana z systemami Comarch ERP. Szeroki zakres funkcjonalny, wiele integracji, nowoczesne szablony graficzne.

Popularny i darmowy skrypt do prowadzenia sklepu internetowego. Jego głównym atutem jest duża liczba dodatków oraz prosta architektura.

Profitroom to dostawca systemu rezerwacji online dla hoteli – Upper Booking Engine. Korzysta z niego łącznie ponad 1500 obiektów hotelarskich z całego świata.

YieldPlanet dostarcza rozwiązania z obszaru dystrybucji online oraz revenue managementu do prawie 3000 hoteli wszystkich typów na całym świecie.

System rejestracji i obsługi uczestników wydarzeń: konferencji, kongresów, eventów. Usprawnia rozliczanie wpłat i automatyzuje proces wystawiania faktur.

Popularny komponent e-commercowy dla Joomli działający na licencji Open Source. Bardzo intuicyjna obsługa oraz możliwości zaawansowanej konfiguracji.

Prosta i intuicyjna platforma do prowadzenia sklepu online. Od 2006 roku nieustannie rozwijana i wzbogacana o kolejne integracje, a także funkcjonalności.

Bezpłatny dodatek dla system WordPressa. WooCommerce jest na bieżąco aktualizowany, posiada duże możliwości konfiguracji i cieszy się wsparciem społeczności.

Bezpłatne rozszerzenie przeznaczone dla systemu Joomla, które zmieni Twoją stronę w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Szybka i bardzo prosta integracja.