Wtyczki i Integracje


Udostępniamy wtyczki oraz integracje do popularnych platform sklepowych.

Prestashop_Logo

Jeden z najpopularniejszych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego działający na licencji Open Source. Jego zaletą jest bogaty zestaw funkcji oraz intuicyjna obsługa

PRESTASHOP 1.6 (POBIERZ)
Magento_Logo

System przeznaczony do prowadzenia dużych sklepów internetowych. Umożliwia efektywne zarządzanie tysiącami produktów oraz prowadzenie wielu sklepów z jednego miejsca

Magento 1.6-1.9 (Pobierz)
Shoplo

Platforma sklepowa oferowana w modelu SaaS (Software as a Service) Dzięki niej stworzysz profesjonalny sklep internetowy za pomocą kilku kliknięć. Prosta i intuicyjna obsługa

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
logo_shopGold

ShopGold to w pełni funkcjonalne, proste i efektywne narzędzie do uruchomienia własnego sklepu internetowego. Rozbudowany system 250 funkcji i konfiguracji

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
bestseller-logo

BestSeller to profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży w Internecie. W standardzie sklepu dostępne jest kilkadziesiąt integracji i responsywny szablon graficzny.

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
redcart_logo

Jedna z najnowocześniejszych platform na polskim rynku, która umożliwia prowadzenie oraz promocję w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
Comarch_e-Sklep

Platforma sprzedaży wielokanałowej, zintegrowana z systemami Comarch ERP. Szeroki zakres funkcjonalny, wiele integracji, nowoczesne szablony graficzne

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
Opencart

Popularny i darmowy skrypt do prowadzenia sklepu internetowego. Jego głównym atutem  jest duża liczba dodatków oraz prosta architektura. 

OPENCART 1.5-2.0
Profitroom

Profitroom to dostawca systemu rezerwacji online dla hoteli - Upper Booking Engine. Korzysta z niego łącznie ponad 1500 obiektów hotelarskich z całego świata

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
yieldPlanet

yieldPlanet dostarcza rozwiązania z obszaru dystrybucji online oraz revenue managementu do prawie 3000 hoteli wszystkich typów na całym świecie.

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
Syskonf

System rejestracji i obsługi uczestników wydarzeń: konferencji, kongresów, eventów. Usprawnia rozliczanie wpłat i automatyzuje proces wystawiania faktur.

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
HikaShop

Popularny komponent eCommercowy dla Joomli działający na licencji Open Source. Bardzo intuicyjna obsługa oraz możliwości zaawansowanej konfiguracji. 

Hikashop 2.4+
Sellsmart

Prosty i intuicyjna platforma do prowadzenia sklepu online. Od 2006 roku nieustannie rozwijana i wzbogacana o kolejne integracje oraz funkcjonalności. 

INTEGRACJA AUTOMATYCZNA
WooCommerce

Bezpłatny dodatek dla system WordPressa.  WooCommerce jest na bieżąco aktualizowany, posiada duże wsparcie społeczności oraz bardzo duże możliwości konfiguracji.

WooCommerce 2.4.10+
j2store_logo_red

Bezpłatne rozszerzenie przeznaczone dla systemu Joomla, które zmieni Twoją stronę w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Szybka i bardzo prosta integracja.

J2Store 3+