Płatności Internetowe z First Data Polcard

Odkryj zalety naszej oferty dedykowanej branży eCommerce.

Prowadzisz e-biznes, poszukujesz indywidualnych rozwiązań? Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie szytą na miarę ofertę płatności online.

Oferujemy:

  • Płatności kartą
  • Szybkie przelewy bankowe
  • Cyfrowy portfel MasterPass
  • Płatności mail order, telephone order, płatności cykliczne

First Data udostępnia swoim klientom usługę eDCC, która umożliwia posiadaczom kart zagranicznych realizację płatności w swojej walucie.

Szybko i wygodnie

Opracujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązania oraz zapewnimy fachowe, dedykowane wsparcie, zarówno w zakresie integracji usługi jak i po wdrożeniu. Przekonaj się jak prosta i intuicyjna będzie obsługa płatności online w Twoim sklepie.

Wiemy, jak ważna jest najwyższa jakość obsługi klienta, dlatego nasze telefoniczne centrum obsługi jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

Bezpiecznie

Wszystkie transakcje rozliczane przez First Data Polska to bezpieczeństwo
i komfort podczas dokonywania płatności w sieci.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania zapewniając zgodność ze światowymi standardami bezpieczeństwa, takimi jak certyfikacja PCI DSS, protokół SSL czy autoryzacja trzydomenowa 3D-Secure. Posiadany przez nas zaawansowany technologicznie system do monitorowania transakcji w czasie rzeczywistym weryfikuje wszystkie procesowane przez nas płatności, zapewniając najwyższy standard ich uwierzytelniania.

Rozpocznij już dziś

Zostaw dane, oddzwonimy

*Wymagane pola

Zadzwoń do nas
+48 22 515 30 05
24H NA DOBĘ

Zamknąć