Terminale płatnicze dla taxi

Sprawdź o czym należy pamiętać

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Wybieramy najlepszy terminal płatniczy dla taxi

14.06.2018#Poradniki

Terminal płatniczy to nie tylko większy zysk i bezpieczeństwo dla taksówkarza, ale i wygoda dla podróżującego. Terminale dla taksówek powinny umożliwiać akceptację kart biznesowych, automatyczne przewalutowanie płatności zagranicznych oraz obsługiwać transakcje zbliżeniowe.

Otwórz się na klientów korporacyjnych

Obecnie klienci biznesowi stanowią już niemal połowę wszystkich pasażerów korzystających z przejazdów taksówkowych, dlatego terminal płatniczy powinien akceptować najpopularniejsze typy kart biznesowych. Współpracując z nami masz pewność, że obsłużysz każdego klienta. Nasze terminale w standardzie wspierają karty biznesowe takie jak American Express, JBC czy Diners.

Klienci zagraniczni to źródło dodatkowych dochodów

Umożliwiając płatność w walucie karty masz większą szansę na to, że zagraniczny turysta zostawi swoje pieniądze właśnie u Ciebie. Warto o to zadbać, ponieważ tylko w 2017 roku do Polski przyjechało 171,6 mln osób z zagranicy, które wydały łącznie ok. 41,5 mld zł.

Aby przyjmować płatność w obcej walucie, wystarczy aktywować usługę DCC. Terminal płatniczy automatycznie rozpozna kartę zagraniczną. Klient zobaczy, ile dokładnie zapłaci w swojej walucie, a Ty otrzymasz dodatkową prowizję za każdą taką transakcję. Warto wiedzieć, że uruchomienie usługi DCC na naszym terminalu jest całkowicie bezpłatne.

Wytrzymała bateria to podstawa bezproblemowej pracy

Bardzo ważna jest długa praca baterii. Ciągłe ładowanie terminala płatniczego może być kłopotliwe, a urządzenie z niskim poziomem naładowania może mieć problemy z połączeniem się z internetem, czy drukowaniem paragonów. Aby tego uniknąć, wybierz terminal, który będzie pracować przez wiele godzin bez przerwy.

Stacjonarny, a może przenośny…

Najlepszym rozwiązaniem dla taksówkarza będzie przenośny terminal płatniczy z możliwością ładowania bocznego poprzez micro USB. Taka opcja jest możliwa np. w modelu Ingenico iWL 220. W przypadku ryzyka rozładowania baterii, terminal możesz naładować używając do tego zwykłej ładowarki samochodowej.

Płatności zbliżeniowe to szybsza obsługa klienta

Płatności zbliżeniowe preferowane są zarówno przez polskich jak i zagranicznych klientów. Raport Narodowego Banku Polskiego wskazuje, że w III kwartale 2017 roku prawie 70% transakcji kartą zrealizowano poprzez płatności zbliżeniowe. Akceptując ten typ zapłaty, otwierasz się na naprawdę dużą grupę potencjalnych klientów i ich preferencje.

Zainstaluj terminal płatniczy i rozwijaj swoją firmę!

Terminale płatnicze w taksówkach to już standard, którego oczekują klienci. Dzięki akceptacji płatności bezgotówkowych poszerzysz grono swoich klientów, a także zwiększysz bezpieczeństwo i komfort pracy.

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (22) 515 30 05