Jak zamówić terminal płatniczy

Sprawdź jak zamówić terminal płatniczy

Akceptuj płatności bezgotówkowe w swojej firmie

Rozpocznij współpracę:

Zadzwoń (22) 515 30 05

Wystarczą 4 proste kroki, aby zamówić terminal płatniczy

02.03.2020#Poradniki

Zamówienie terminala jest bardzo proste i szybkie, a jego instalacja zajmuje do 2 dni roboczych. Jeśli kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa, skorzystaj z możliwości bezpłatnego użytkowania terminala płatniczego przez 12 miesięcy. Jeżeli nie spełniasz kryteriów uczestnictwa w Programie, nie musisz się martwić, bo mamy dla Ciebie inne atrakcyjne oferty. Sprawdź, co zyskasz, współpracując z nami i dowiedz się, jak krok po kroku zamówić terminal płatniczy.

Dlaczego warto zamówić terminal płatniczy w First Data Polcard?

Bezpośrednia współpraca z agentem rozliczeniowym, jest najpopularniejszym sposobem na instalację terminala płatniczego i rozpoczęcie akceptacji płatności bezgotówkowych. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w postaci bezpośredniego kontaktu i eksperckie wsparcie zarówno merytoryczne jak i techniczne na każdym etapie współpracy.

Współpraca z First Data Polcard to nie tylko niskie opłaty, ale również szereg dodatkowych korzyści.

Zyskujesz między innymi:

 • Nowoczesne terminale płatnicze dostosowane do Twojego biznesu. Oferujemy szeroki wybór terminali przenośnych i stacjonarnych z kolorowym wyświetlaczem,
 • Skrócenie czasu obsługi klienta. Dzięki terminalom 3G potwierdzisz i przyjmiesz płatność w zaledwie 2,5 sekundy, a pieniądze z transakcji będą na Twoim koncie już następnego dnia roboczego,
 • Integrację z systemem kasowym. Kwota wprowadzona na kasie fiskalnej jest automatycznie przesyłana do terminala, co przyśpiesza proces i zmniejsza ryzyko pomyłki,
 • Obsługę wszystkich najpopularniejszym metod płatności, zarówno kartą, zegarkiem, jak i smartfonem,
 • Platformę online, która w czasie rzeczywistym daje Ci dostęp do prostego i intuicyjnego systemu raportowania i wszystkich danych o transakcjach płatniczych.

Ofertę First Data Polcard można podzielić na dwie grupy.  Pierwsza to współpraca w ramach Programu Polska Bezgotówkowa dedykowana przedsiębiorcom, którzy do tej pory nie korzystali z terminali płatniczych. Druga to oferta dla klientów, którzy posiadają już terminal i w ciągu ostatnich 12 miesięcy akceptowali płatności kartą.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?

W lutym 2018 roku wystartował Program Polska Bezgotówkowa, którego celem jest upowszechnienie płatności bezgotówkowych wśród małych i średnich firm. To wspólna inicjatywa Ministerstwa Rozwoju, Związku Banków Polskich, organizacji płatniczych Visa i Mastercard oraz agentów rozliczeniowych – w tym First Data Polcard.

W ramach Programu możesz dostać do 3 terminali płatniczych i przez rok korzystać z nich za darmo – bez opłat za abonament i prowizji od transakcji (do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu 100 tys. zł). To idealna okazja abyś sprawdził, nie ponosząc żadnych kosztów, w jakim stopniu terminal płatniczy przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu i jak wzrosną przychody Twojej firmy dzięki akceptacji płatności bezgotówkowych.

Co zrobić, aby otrzymać darmowy terminal płatniczy? Po pierwsze sprawdź, czy spełniasz warunki przystąpienia do Programu Polska Bezgotówkowa.

Jeśli jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą, który:

 • nie przyjmował płatności bezgotówkowych w ciągu ostatniego roku
 • posiada nie więcej niż 5 placówek
 • należy do sieci lub franczyzy, które mają nie więcej niż 5 placówek

oznacza to, że spełniasz wymagane kryteria i kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa.

Oferta dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa

Jeśli nie spełniasz kryteriów dołączenia do Programu Polska Bezgotówkowa, nawiązując z nami współpracę również możesz liczyć na korzystne warunki. Każdemu klientowi oferujemy prostą i przejrzystą umowę bez ukrytych opłat, a przede wszystkim atrakcyjne, indywidualne warunki cenowe.

Aż 82% klientów, którzy przeszli do First Data Polcard, przyznaje, że płaci mniej, niż wcześniej.

Współpraca z First Data Polcard to gwarancja lepszej oferty w porównaniu z tą, którą obecnie posiadasz. Miesięczna opłata za terminal może przez pierwszy rok wynosić tylko 1 zł. Otrzymasz ponadto bezpłatny pakiet usług dodatkowych, które wzbogacą Twój biznes m.in. transakcje w walucie karty, cash back oraz logo na wydruku.

Jak zamówić terminal płatniczy First Data Polcard?

Pierwsza opcja – formularz internetowy

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  Potrzebujemy tylko Twojego imienia i nazwiska, e-maila, numeru telefonu i NIP. Jeśli potrzebujesz więcej niż jeden terminal, zaznacz to w formularzu,
 2. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie najlepiej odpowiadać na potrzeby Twojego biznesu,
 3. Jeśli zaakceptujesz warunki oferty, zarejestrujemy umowę,
 4. Kurier dostarczy Ci terminal płatniczy w przeciągu 2 dni roboczych, licząc od momentu podpisania umowy.

Druga opcja – telefon

Jeśli chcesz od razu porozmawiać i poznać szczegóły skontaktuj się z nami telefonicznie, a my odpowiemy na wszystkie pytania i krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces instalacji terminala płatniczego:

 1. Zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta pod numer: (22) 515 30 05
 2. Przygotujemy i przedstawimy Ci indywidualną ofertę,
 3. Po akceptacji warunków oferty zarejestrujemy umowę,
 4. W ciągu 2 dni roboczych kurier dostarczy Ci terminal płatniczy.

Infolinia 24h na dobę

Niezależnie od tego, czy przystąpisz do Programu Polska Bezgotówkowa, czy zdecydujesz się skorzystać z przygotowanej specjalnie dla Ciebie oferty, nasi konsultanci są dostępni i gotowi udzielić informacji przez całą dobę.

Nie tylko przeprowadzą Cię przez proces zamawiania terminala płatniczego, ale chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w razie jakichkolwiek problemów.